Staňte sa partnerom Footbalance

Staňte sa partnerom Footbalance

Ponúknite spolu s nami Footbalance svojim zákazníkom

Máte záujem ponúknuť inovatívne Footbalance na mieru tvarované vložky pre maloobchod alebo lekárskej klinike? Spojte sa s nami!

Footbalance ponúka svojim partnerom rad účelových riešení pre športové obchody, fitness centrá a wellness. Footbalance Medical ponúka špecializované vložky pre pediatrov, ortopédov, fyzioterapeutov a iných poskytovateľov zdravotníckej starostlivosti. Kliknite na odkazy na ľavej strane a dozviete sa viac o jednotlivých divíziách.

Footbalance partnerstvo je spôsob, akým pracujeme. My sa nielen snažíme otvoriť novú spoluprácu, ale veríme v tvoriace sa strategické partnerstvo s našimi predajcami. Spoločne môžeme nájsť najlepší spôsob, ako optimalizovať Footbalance systém pre vaše obchodné potreby.
Spojte sa s nami dnes,, tešíme sa na diskusiu ako Footbalance môže byť Vašim partnerom!

Krok vpred na súťaže s Footbalance

Footbalance je inovatívny koncept na podporu lepšieho zdravia nôh a väčšiu pohodu. Footbalance je jedinou spoločnosťou na svete, ktorá ponúka spotrebiteľom osobnú analýzu nôh a 100% prispôsobené vložky za menej než 10 minút. Vložky sú tvarované na mieste v predajni priamo so zákazníkom.

Spotrebitelia dnes žiadajú osobitný servis. A Vy ako partner Footbalance im ponúknete atraktívne, prispôsobené služby za prijateľnú cenu. Pomôžeme vám vybudovať pevnejšie vzťahy so zákazníkmi a prilákať zákazníkov do obchodu.

Unikátny Footbalance maloobchodný koncept je postavený pre športové obchody, fitness centrá a wellness. Náš systém počítačovej analýzy nôh doporučí správnu obuv a správne vložky rýchlo a jednoducho. Poskytujeme rozsiahle školenia zamestnancom na spevnenie a zosilnenie imidžu vášho obchodu.

Footbalance ponúka rad displajov do vášho obchodu. Sme pevne presvedčení, že v spolupráci s vami dosiahneme najlepší balík produktov a propagačné akcie pre vaše podnikanie.

Zahájenie Footbalance v San Diegu predčil všetky naše očakávania, a teraz zavádzame tento koncept do všetkých obchodov. Road Runner sa dostáva do popredia a Footbalance posilňuje tento zážitok. -Augusta Dyess, Senior programový manažér, Road Runner šport

S Footbalance prilákame úplne nových zákazníkov do obchodov. Okrem toho sa vďakaFootbalance predáva viac topánok, pretože analýza Footbalance vyvoláva v zákazníkoch pocit odbornej starostlivosti o ich nohy. “ -Intersport Markku Toponen, marketingový riaditeľ, Fínsko

S prvým pilotným projektom sme začali v roku 2008. Úspech bol úžasný! Footbalance výrazne ovlyvnil nárast predaja. Tiež naši predajcovia sú veľmi nadšení, pretožesi zvýšili úroveň svojich vlastných odborných znalostí.” -Intersport Geir-Olav Killingstad, marketingový riaditeľ, Nórsko

Krok pred vašou konkurenciou, spojte sa s nami dnes a nájdete najlepší koncept Footbalance pre vašu firmu!

Prečítajte si viac o našom koncepte>>

Pridajte Footbalance Medical do ponuky Vašej ambulancie

Chceli by ste ponúknuť vašim pacientom špeciálnu starostlivosť o ich nohy, chôdzu a držanie tela? Pridať Footbalance Medical do ponuky ambulancie!

Footbalance Medical poskytuje spoľahlivé, rýchle a cenovo dostupnú metódu pre analýzu dolných končatín pacienta a pripraví na mieru tvarované vložky.

Footbalance Medical vložky boli navrhnuté zdravotníkmi s cieľom pomôcť pacientom a ponúknuť nízko nákladovú ale efektívnu starostlivosť pre široké publikum pacientov. Naše dynamické vložky, spôsob počítačovej analýzy a rýchla tvarovateľnosť pomôže liečiť pacientov efektívnejšie, čím posilňuje pozíciu a meno ambulancie. Lekári, ktorí majú Footbalance Medical v ambulancii sa môžu komplexnejšie starať o potreby svojich pacientov a osloviť nových pacientov.

„Vložky do topánok sú výborným doplnkom fyzioterapie. Materiál sa dobre tvaruje a dobre sa s ním pracuje. Skutočnosť, že zákazník dostáva vložky priamo na predajnom mieste, po meraní geometrie chodidla a nie dodatočne, umožňuje podstatne prijateľnejšie prispôsobenie sa vložkám.“
-Niko Rotko, Hoitopiste Rotko ky, Helsinki, Finland

„Moja práca získala nový rozmer a dosah, vďaka Footbalance Medical. Získal som nové typy zákazníkov a viem ľahšie pomôcť svojim starým zákazníkom s ich problémami.“
- Jukka Ritola, Physiotherapist, OMT, Finland

Ponúknite svojim zákazníkom osobný, veľmi súčasný a aktuálny, ale zároveň cenovo dostupný plán starostlivosti o ich nohy.Skontaktujete sa už dnes s nami a vyžiadajte si demonštráciu koncepcie Footbalance Medical!

Prečítajte si viac o Medical »