Komfort na mieru

Komfort na mieru

Pohodlná a dobre sadnúca obuv zvyšuje pocit spoľahlivosti a pôžitok z aktivít. Asi nie je medzi nami taký, ktorý by sa nikdy netrápil a nemal bolesti následkom nevhodnej obuvi. Ak si človek nemusí robiť starosti o svoje nohy, môže sa sústrediť na aktuálnu aktivitu – bez ohľadu na to, či sa snaží dosiahnuť najlepší výsledok v športe alebo vo svojej práci, alebo chce navštíviť nejaký špecifický monument či expozíciu na dovolenke.

Na mieru upravené vložky Footbalance Vám umožnia zažiť komfortný pocit a pôžitok v ktorejkoľvek Vašej obuvi za rozumnú cenu. Na konkrétne miery Vašich nôh a chodidiel upravené vložky Footbalance, ktoré sa individuálne tepelne upravujú podľa každého jednotlivého chodidla, zabezpečia dôslednú podporu a podpretie oblúkov klenby chodidla, bez ohľadu na to, aký je aktuálny stav Vašich nôh a klenby chodidla. So správnou podporou sa noha neunaví tak rýchle, môžete počas celého dňa využívať komfort a pocit spoľahlivosti

Presne na Vaše miery upravená podpora Vašich chodidiel Vám dá pocit, akoby Vaše topánky boli šité na mieru Vašich nôh. Široké spektrum rôznych modelov vložiek nám umožňuje vymodelovať a upraviť tú správnu vložku tak, aby perfektne sadla do akejkoľvek topánky. Môžete si vybrať šírku vložky, hrúbku odpruženej vrstvy, tuhosť, ktorú vyžadujete pre ktorúkoľvek Vašu topánku, bez ohľadu na to, aká je tesná a bez ohľadu na to, pre aké intenzívne aktivity ju využívate.

Nemusíte mať v perfektnom stave Vaše nohy k tomu, aby ste si vedeli vychutnať komfort a ďalšie výhody na mieru upravených vložiek Footbalance. Naše vložky pomôžu každému získať personalizované pohodlie a pocit splynutia nôh s topánkami, teniskami alebo športovou obuvou – premenia nepohodlnú obuv s nedostatočnou podporou chodidiel na zdravšie a prinášajúce pôžitok.

Prečo nenasledujete výzvu Footbalance už dnes a nevyskúšate na mieru upravený komfort pre Vaše pohodlie?

 

/ Neprekonateľný súlad

Bez ohľadu na to, aký je typ Vašich nôh, vložky Footbalance zabezpečia neprekonateľné pohodlie pre Vaše nohy v akejkoľvek obuvi. Zákaznícky upravené na Vaše nohy, individuálne tepelne vytvarované podľa potrieb Vašich chodidiel zabezpečia perfektnú podporu, ktorú potrebujú klenby Vašich chodidiel. Máme v ponuke širokú škálu vložiek, ktoré pomôžu zabezpečiť, že Vám každá topánka perfektne sadne.