Výhody Footbalance riešenie

Footbalance – to sú inovatívne vložky, ktoré prinášajú výhody pre zákazníka za dostupnú cenu. Iba koncept Footbalance Vám zabezpečí kompletnú analýzu Vašich nôh a na mieru a tvar Vašich nôh upravené vložky za menej ako 10 minút. Každá vložka je individuálne tepelne upravená a vytvarovaná podľa tvaru Vašich chodidiel, zabezpečuje perfektné sadnutie nohy do obuvi bez ohľadu na to, aký tvar má klenba Vašich chodidiel, aký tvar majú vaše nohy a či máte rozdielnu pravú a ľavú nohu. Vaše vložky sú pripravené na používanie hneď a za cenu, ktorá Vás nenúti navštíviť banku so žiadosťou o pôžičku.

Vložky Footbalance podporujú Vašu nohu a jej správnu polohu s cieľom prispieť k správnej funkcionalite nôh a upraviť celkové správne držanie tela. Patentované pružné jadro Footbalance vložiek vracia energiu a podporuje správnu funkcionalitu svalstva nohy, na spevnenie klenby chodidiel a ich rovnováhy. Odborné štúdie dokázali, že zlepšenie držania tela pomáha udržiavať biomechanickú efektivitu a znižuje pravdepodobnosť úrazov z namáhania a stresu. Správna podpora chodidiel znižuje únavu nôh a upravuje cirkuláciu krvi pre lepšiu vytrvalosť a odolnosť užívateľa.

Produktová rada vložiek Footbalance zahŕňa celý rozsah stupňov odpruženia a podpory, zameraných na zabezpečenie pohodlia zákazníkov a „sadnutia“ akejkoľvek obuvi na Vašu nohu, bez ohľadu na to, či sa jedná a športovú alebo pracovnú obuv, alebo obuv pre aktivity Vášho voľného času.

 


Tepelná úprava pre tvar a potreby Vašich nôh

Vložky Footbalance sú personalizované vložky zákaznícky na mieru upravené zvlášť na každú nohu.

Prečo je zákaznícka úprava na mieru dôležitá?

Jednoducho: zákaznícka úprava na mieru ponúka tú najlepšiu podporu, akú môžete získať. Vaše nohy sú unikátne. Bežný hotový tovar, vo veľkom vyrábané vložky nie sú unikátne. Tie sú vyrábané ako štandardné tvary, a to sťažuje ich vhodnosť pre rozličné nohy. Štandardné vložky predpokladajú, že pravá a ľavá noha sú zrkadlové obrazy, čo väčšina z nás v skutočnosti nemá.

Zákaznícky na mieru upravené vložky Footbalance sú upravené tak, aby presne sedeli na pravú i ľavú nohu a poskytli dokonalú podporu a pôžitok. Na mieru upravené vložky pre každú z Vašich nôh zvlášť, zodpovedajú krivkám oblúkov klenby chodidla bez ohľadu na to, aký typ klenby má Vaša noha. Vložky Footbalance vieme upraviť tak, aby zohľadnili ľubovoľné rozdiely medzi Vašou pravou a ľavou nohou, rozdielne krivky klenby chodidiel. Ak potrebujete zvláštnu podporu pod pätu – môže byť upravená presne podľa Vašej požiadavky.

Perfektný súlad pre Vaše zdravie

Odborné štúdie poukazujú, že ortopedická protetika môže riešiť mnohé problémy polohovania a držania nôh, spôsobené úrazmi. Mnohí si neuvedomujú, že tieto výhody sa dajú dosiahnuť len v tom prípade, ak vložka perfektne sedí. Nedokonalo zosúladené vložky môžu Vaše nohy polohovať nesprávne, nezabezpečujú súlad funkcionality nohy a mobility, negatívne ovplyvňujú celkové držania a polohovanie tela. Také vložky sú nepohodlné a môžu spôsobovať bolesť a krvné výrony v oblasti klenby chodidla. Na mieru upravené vložky sú jedinou cestou, ktorá zabezpečí perfektný súlad, sadnutie vložky na nohu..

Vložky Footbalance dynamicky podporujú Vaše nohy bez nezdravej tuhosti vložiek . Pre zabezpečenie perfektného súladu vložiek Footbalance s Vašim životným štýlom ponúkame široké spektrum modelov vložiek, v ktorom nájdete presne takú vložku, ktorá bude vyhovovať požadovanej tuhosti a odpruženiu, bude mať vhodnú šírku a bude zodpovedať potrebám Vašich nôh.

Nie sú na mieru upravované vložky príliš drahé?

Nie, ak sa rozhodnete pre Footbalance! Pri porovnaní s klasickou protetikou, úprava vložiek Footbalance je rýchla, dostupná a jednoduchá. Vložky pre Vás budú na mieru upravené na mieste pred Vami za pár minút a môžete v nich spokojne aj odkráčať!

Viac energie pod Vašimi nohami

Na mieru upravené vložky do topánok Footbalance predstavujú patentované dynamické jadro, ktoré spracováva viac energie pri každom Vašom kroku. Naše extrémne ľahučké vložky sú vytvorené tak, aby pre Vás zabezpečili podporu bez ich nadmernej tuhosti. Vložky tento efekt dosahujú prostredníctvom elastického jadra, ktoré pružne zabezpečuje spätnú väzbu, ale zároveň vložka nemení svoje na mieru upravené tvary po celú dobu životnosti vložky.

Pre zachovanie Vašich zdravých nôh sa musia svaly nôh udržať aktívne a musia byť využívané. Ortopedické vložky a podpory klenby chodidiel sú často príliš pevné a neohybné  a nepružia pod vplyvom síl počas pohybu. To nie je v súlade s prirodzenou funkciou nohy a takéto vložky môžu spôsobiť pasivitu svalov nôh, znížiť silu svalov a znížiť pružnosť klenby chodidla.

Vložky Footbalance sú dynamické – podopierajú Vaše nohy správnym spôsobom, aby predišli natáčaniu nôh do tvaru „O“ pri zabezpečení správneho odpruženia, ktoré do nohy vracia energiu došľapu. Dynamické vracanie energie ma katalyzátorový vplyv na stupeň využitia kĺbov, svalov, šliach, ligamentov a proprioceptorov. To pomáha spevňovať chodidlá, ich klenby a udržiavať ich aktívnymi a zdravými.

Aby každý náš zákazník mohol využívať výhody rekuperácie energie spod svojich nôh, ponúkame vložky s rôznou úrovňou pružnosti pre rôzne potreby aplikácie – napríklad pre aktivity s tvrdými dopadmi, veľkou záťažou alebo pre veľmi tuhú obuv. Bez ohľadu na to, pre ktorý model vložky Footbalance sa rozhodnete, získate ľahučké vložky, s efektívnou podporou, ktoré rozvíjajú vašu výkonnosť.

Prečo nenasledujete výzvu Footbalance už dnes a nevyskúšate náš na mieru upravený komfort pre Vaše pohodlie?

Sedem krokov k Footbalance pohodliu

Footbalance systém je založený na rýchlej tepelnej úprave vložiek podľa potreby Vašich nôh na základe analýzy Vašich chodidiel a držania nôh a tela:

1-podo

1. Oblúky klenby Vášho chodidla sú analyzované podoskopom, grafickým analyzátorom kontaktných odtlačkov Vašich chodidiel na obrazovke snímača

 

 

2-frs

2. Kamera sníma Vaše členky a počítač na základe obrázku analyzuje držanie nôh.

 

 

3-standonpillow

3. Postavíte sa na vyhrievané, nevytvarované vložky ktoré sú uložené na tvarovací vankúš.

 

 

4_windlass

4. Odborník spoločnosti Footbalance odborne tepelne upraví a tvaruje každú z nahriatych vložiek tak, aby perfektne zodpovedala tvaru chodidla a súčasne upravuje správne držanie a polohu nohy.

 

 

5insolecheck

5. Keď sú vložky individuálne vytvarované, odborný pracovník spoločnosti Footbalance zabezpečí, že vložky zodpovedajú prirodzeným oblúkom klenby každého chodidla.

 

 

6-trim

6. Vložky je možné pristrihnúť, ak to vyžaduje tvar topánky.

 

 

7-step7

7. Vaše nove, 100% na mieru vytvarované a upravené vložky Footbalance sú hotové a pripravené na použitie. Celý proces merania a úpravy netrvá ani desať minút,čo nie je veľa času stráveného pre blaho Vašich nôh!

 

 

Je veľmi vhodné, ak si necháte zhotoviť niekoľko párov vložiek naraz, súčasne s analýzou vašich chodidiel a členkov. Získate rôzne páry vložiek pre rôzne použitie a aktivity, napríklad jedny pre športovanie a iné pre topánky k oblekom.

Vaše na mieru upravené vložky Footbalance začnú nosiť Vaše nohy ihneď, akonáhle ich budete pravidelne používať vo Vašej obuvi.